26.05.17

Hea lapsevanem!

 

 

Meil on hea meel, et Teie laps tuleval sügisel Vääna-Jõesuu kooliperega ühineb. Lapsed hakkavad koolis õppima Vääna-Jõesuu kooli õppekava järgi, mille leiate meie kooli kodulehelt. Koolis toimuvad ka mitmed huviringid, kuhu lapsed saavad jaguneda vastavalt oma huvidele ja soovidele. Avatud on pikapäeva rühm.

 

Kooli tulles on lapsel vaja:

  • KOOLIVORMI - Meie koolilapsed kannavad oma kooli vormi, mille kohustuslikeks elementideks on kollane või sinine kooli logoga polosärk ja hall kardigan. Täpsemad andmed koolivormi ja tellimise kohta leiate lehekülgedelt http://www.vjk.edu.ee/sumboolika-ja-koolivorm ja http://koolivorm.norrison.ee/613-vaana-joesuu-pohikool
  • KOOLIKOTTI JA PINALIT (3 harilikku pliiatsit, kustukumm, joonlaud, käärid, liimipulk, teritaja, värvipliiatsid, viltpliiatsid).
  • SPORDIRIIDEID - dressid (lühikesed ja pikad), spordijalatsid saalis ja õues olemiseks (saali jalanõud ei tohi jätta jälgi) ja käterätt. Teisel õppeveerandil läheb vaja ujumisriideid.
  • VAHETUSJALATSEID (kinnised või lahtised mittemäärduva tallaga jalanõud, tennised ei ole sobivad).
  • ILMALE VASTAVAT RIIETUST - Kuna meie koolis lähevad kõik lapsed nii söögivahetunni ajal kui ka pikapäeva rühmas viibides õue, peaksid lapsed riietuma igapäevaselt ilmale vastavalt.
  • RÕÕMSAT MEELT!

 

NB! VJK päevik, kunstitarbed, esimesed vihikud jm õppevahendid on kooli poolt.

 

Lastevanemate infotund toimub 8.juunil kell 16.30!

Kaasa palume võtta:

1) lapse isikut tõendava dokumendi koopia (selle puudumisel sünnitunnistuse või -tõendi);

2) lapsevanema isikut tõendava dokumendi koopia;

3) väljavõtte lapse tervisekaardist;

4) lapse koolivalmiduskaardi.

 

 

Lisainfot kooli kohta leiate kooli kodulehelt  - vjk@edu.ee.

 

 

TOREDAT KOOLIOOTUST JA KOHTUMISENI SÜGISEL!