23.01.20

Hea lapsevanem!

Pööran tähelepanu, et koolikohta saab lapse seaduslik esindaja lapsele taotleda alates 20.jaanuarist valla haldussüsteemi ARNO kaudu: https://www.harku.ee/koolikoha-taotlemine

Meil on hea meel, et Teie laps tuleval sügisel Vääna-Jõesuu kooli tuleb. Lapsed hakkavad õppima Vääna-Jõesuu kooli õppekava järgi, mille leiate meie kooli kodulehelt. Koolis toimuvad ka mitmed huviringid, kuhu lapsed saavad jaguneda vastavalt oma huvidele ja soovidele. Avatud on pikapäeva rühm ja noortetuba. Noortetuba on avatud lastele ka suvisel perioodil.

Palun tuua kooli hiljemalt 1.juunil järgnevad dokumendid:

• lapsevanema ja lapse isikut tõendava dokumendi (selle puudumisel sünnitunnistuse) koopia;
  • väljavõte lapse tervisekaardist;
  • koolieelsest lasteasutusest väljastatud lapse koolivalmiduskaart.

Kooli tulles on lapsel vaja:

• KOOLIVORMI - Meie koolilapsed kannavad oma kooli vormi, mille kohustuslikeks elementideks on kollane või sinine kooli logoga polosärk ja hall kardigan. Et laps saaks kooliteed enda valitud polosärgis alustada, peate tellimuse esitama hiljemalt 26.juunil. Täpsemad andmed koolivormi ja tellimise kohta leiate leheküljelt http://www.vjk.edu.ee/sumboolika-ja-koolivorm
  • KOOLIKOTTI JA PINALIT - (3 harilikku pliiatsit, kustukumm, joonlaud, käärid, liimipulk, teritaja, värvipliiatsid, viltpliiatsid).
  • SPORDIRIIDEID - dressid (lühikesed ja pikad), spordijalatsid saalis ja õues olemiseks (saali jalanõud ei tohi jätta jälgi) ja käterätt. Teisel õppeveerandil läheb vaja ujumisriideid.
  • VAHETUSJALATSEID - (kinnised või lahtised mittemäärduva tallaga jalanõud).
  • ILMALE VASTAVAT RIIETUST - Kuna meie koolis lähevad kõik lapsed nii söögivahetunni ajal kui ka pikapäeva rühmas viibides õue, peaksid lapsed riietuma igapäevaselt ilmale vastavalt.
  • RÕÕMSAT MEELT!

NB! VJK päevik, kunstitarbed, esimesed vihikud jm õppevahendid on kooli poolt.

Lastevanemate koosolek toimub augustikuus koolimajas. Täpsema info kuupäeva ja kellaaja kohta leiate kodulehelt maikuu jooksul.

Lisainfot kooli kohta leiate kooli kodulehelt (www.vjk.edu.ee). Küsimuste korral helistage kooli õppejuhile (tel 55546307) või kirjutage meiliaadressile eneli.varusk@vjk.edu.ee.

TOREDAT KOOLIOOTUST JA KOHTUMISENI SÜGISEL!