31.05.18

Hea lapsevanem!

Meil on hea meel, et Teie laps tuleval sügisel Vääna-Jõesuu kooli tuleb. Lapsed hakkavad õppima Vääna-Jõesuu kooli õppekava järgi, mille leiate meie kooli kodulehelt. Koolis toimuvad ka mitmed huviringid, kuhu lapsed saavad jaguneda vastavalt oma huvidele ja soovidele. Avatud on pikapäeva rühm.

Palun tuua kooli hiljemalt 13.juunil järgnevad dokumendid:

• lapsevanema ja lapse isikut tõendava dokumendi (selle puudumisel sünnitunnistuse) koopia;
  • väljavõte lapse tervisekaardist;
  • koolieelsest lasteasutusest väljastatud lapse koolivalmiduskaart.

Kooli tulles on lapsel vaja:

• KOOLIVORMI - Meie koolilapsed kannavad oma kooli vormi, mille kohustuslikeks elementideks on kollane või sinine kooli logoga polosärk ja hall kardigan. Et laps saaks kooliteed enda valitud polosärgis alustada, peate tellimuse esitama hiljemalt 26.juunil. Täpsemad andmed koolivormi ja tellimise kohta leiate leheküljelt http://www.vjk.edu.ee/sumboolika-ja-koolivorm
  • KOOLIKOTTI JA PINALIT (3 harilikku pliiatsit, kustukumm, joonlaud, käärid, liimipulk, teritaja, värvipliiatsid, viltpliiatsid).
  • SPORDIRIIDEID - dressid (lühikesed ja pikad), spordijalatsid saalis ja õues olemiseks (saali jalanõud ei tohi jätta jälgi) ja käterätt. Teisel õppeveerandil läheb vaja ujumisriideid.
  • VAHETUSJALATSEID (kinnised või lahtised mittemäärduva tallaga jalanõud, tennised ei ole sobivad).
  • ILMALE VASTAVAT RIIETUST - Kuna meie koolis lähevad kõik lapsed nii söögivahetunni ajal kui ka pikapäeva rühmas viibides õue, peaksid lapsed riietuma igapäevaselt ilmale vastavalt.
  • RÕÕMSAT MEELT!

NB! VJK päevik, kunstitarbed, esimesed vihikud jm õppevahendid on kooli poolt.

Lisainfot kooli kohta leiate kooli kodulehelt vjk.edu.ee. Küsimuste korral helistage kooli (õppejuht 55546307).

Lastevanemate koosolek toimub 22. augustil 2018 kell 18.00 koolimajas!

TOREDAT KOOLIOOTUST JA KOHTUMISENI SÜGISEL!