18.05.20

Hea lapsevanem!

Meil on hea meel, et Teie laps tuleval sügisel Vääna-Jõesuu kooli tuleb. Lapsed hakkavad õppima Vääna-Jõesuu kooli õppekava järgi, mille leiate meie kooli kodulehelt. Koolis toimuvad ka mitmed huviringid, kuhu lapsed saavad jaguneda vastavalt oma huvidele ja soovidele. Avatud on pikapäeva rühm ja noortetuba.

Palun teha hiljemalt 31.mail arno.ee leheküljel kooli vastuvõtutaotlus ja lisada taotlusesse järgnevad dokumendid:

• lapsevanema isikut tõendava dokumendi (selle puudumisel sünnitunnistuse) koopia;

• lapse isikut tõendava dokumendi (selle puudumisel sünnitunnistuse) koopia;

• digitaalne foto 3x4cm (õpilaspileti jaoks), faili nimena lapse nimi ja isikukood (edaspidi ID);

• väljavõte lapse tervisekaardist;

• koolieelsest lasteasutusest väljastatud lapse koolivalmiduskaart.

Kooli tulles on lapsel vaja:

• KOOLIVORMI - Meie koolilapsed kannavad oma kooli vormi, mille kohustuslikeks elementideks on kollane või sinine kooli logoga polosärk ja hall kardigan. Et laps saaks kooliteed enda valitud polosärgis alustada, peate tellimuse esitama hiljemalt 26.juunil. Täpsemad andmed koolivormi kohta leiate meie kodulehelt http://www.vjk.edu.ee/sumboolika-ja-koolivorm ja koolivormi saate tellida Norrisoni-i  leheküljelt http://koolivorm.norrison.ee/613-vaeaena-joesuu-kool

• KOOLIKOTTI JA PINALIT (3 harilikku pliiatsit, kustukumm, joonlaud, käärid, liimipulk, teritaja, värvipliiatsid, viltpliiatsid).

• SPORDIRIIDEID - dressid (lühikesed ja pikad), spordijalatsid saalis ja õues olemiseks (saali jalanõud ei tohi jätta jälgi) ja käterätt. Teisel õppeveerandil läheb vaja ujumisriideid.

• VAHETUSJALATSEID (kinnised või lahtised mittemäärduva tallaga jalanõud).

• ILMALE VASTAVAT RIIETUST - Kuna meie koolis lähevad kõik lapsed nii söögivahetunni ajal kui ka pikapäeva rühmas viibides õue, peaksid lapsed riietuma igapäevaselt ilmale vastavalt.

• NB! VJK päevik, kunstitarbed, esimesed vihikud jm õppevahendid on kooli poolt.

Lastevanemate koosolek toimub augustikuus. Täpsema info saadame lapsevanematele meilile ning lisame kooli kodulehele.

Lisainfot kooli kohta leiate kooli kodulehelt (www.vjk.edu.ee). Küsimuste korral helistage kooli õppejuhile (tel 55546307) või kirjutage meiliaadressile eneli.varusk@vjk.edu.ee.