aadress

 

Vääna-Jõesuu Kool

Hiie tee 21

Vääna-Jõesuu küla

Harku vald

76909 Harjumaa

 

Registrikood: 75038428

 

meie kooli töötajad

 

Amet  

Nimi

E-posti aadress

Telefon

Direktor

Eddi Tomband

kontakt@vjk.edu.ee

5554 6185

Õppejuht, HEV-koordinaator, pikapäevarühma õpetaja, 5. - 6. kl inimese- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja

Eneli Varusk

eneli@vjk.edu.ee

5554 6307

Klassiõpetaja, 5.-6. kl vene keele õpetaja

Julia Kašintseva

julia@vjk.edu.ee

5554 6649

Klassiõpetaja, pikapäevarühma õpetaja, 5.-6. kl matemaatikaõpetaja 

Sirje Pilliroog

sirje@vjk.edu.ee 5554 6649

Klassiõpetaja, logopeed, 4.-6. kl käsitöö ja kodunduse õpetaja

Krista Kirikall

krista@vjk.edu.ee

5554 6649

Kehalise kasvatuse õpetaja

Nikita Tšerednitšenko

nikita@vjk.edu.ee

5554 6649

Klassiõpetaja, 5.-6. kl ajaloo õpetaja

Ave Orav

ave.orav@vjk.edu.ee

5554 6649

Klassiõpetaja, 5.-6. kl loodusõpetuse õpetaja

Katre Sinisalu

katre@vjk.edu.ee

5554 6649

Inglise keele õpetaja

Maret Hein

maret@vjk.edu.ee

5554 6649

Tehnoloogiaõpetuse õpetaja

Silja Lepp

silja.lepp@vjk.edu.ee

5554 6649

Muusikaõpetuse õpetaja

 

Ilona Laido

 

ilona.laido@vjk.edu.ee

5554 6649

Inglise keele õpetaja, sotsiaalpedagoog

Haivi Sepp

haivi@vjk.edu.ee

55546649

Kokk

Leida Peškov

 

5554 6168

Klassiõpetaja, arvutiõpetuse ja programmeerimise õpetaja

Annely Ristikivi

annely@vjk.edu.ee

5554 6649

 

 

 

 

Koolipsühholoog

Ave Mets

ave.mets@harku.ee