Ööbime telgis

Laupäeva, 9. detsembri õhtul on õpilastel võimalus jääda kooli juures köetavasse telki ööbima

Muusikaline muinasjutt "Jõuluingli lugu"

Sel aastal esineb Kaari Sillamaa Muusikaline Lasteteater ka meie koolis. Kõik huvilised on oodatud etendust vaatama 16.detsembril kell 17.00. Pilet 5 eurot.

Esimest korda TV10 olümpiastarti võistlustel.

TV 10 olümpiastarti esimese võistluse tulemused on näha aadressil http://www.harjusport.ee/spordialad/kergejoustik/, protokollid.

Täname kõiki osalejaid toreda jõululaada eest!

Suur-suur aitäh ka müüjatele ja nende peredele, kes aitasid küpsetiste ja meisterduste valmistamisel. Laadalised annetasid koolile kannelde ostmiseks kokku 445 eurot ja 82 senti. Aitäh teile!...

Politsei kontrollis helkureid.

23. novembril kontrolliti hommikul helkureid. Vaatmata klassijuhatajate jutule olid need vaevalt pooltel. Kel puudu, sai kohe koolist.

Hääleta kaasavat eelarvet !

Alates 1.detsembrist saab hääletada valla kaasavat eelarvet ! Vääna-Jõesuust kvalifitseerus 2 ettepanekut, kogu vallast kuus.

Näitasime, mida õpilased koolis teevad

Muraste kooli värske õpilasesindus oli meil külas. Tegutsesime koos vahetundides ja rääkisime piltide najal, mida oleme teinud. Külalistega tegelesid Eliis Kris ja Nele.

Kõrgushüppevõistlused Muraste kooliga

20 novembril kutsusime Muraste sportlased külla. Võistlus oli osa TV 10 olümpiastarti valmistumisel.

Läbi erinevate matusekommete pilk ajalukku

17. novembril lõppes 5A viietunnine matusekommete teema.Vaatasime ajalukku läbi matuste.

Saab kooli aidata elektriradiaatoritega

Palun laenake koolile elektriradiaatoreid. Või puhureid. Peame valmistuma selleks, et maaküte ei hakka lähipäevil tööle. Küttesüsteemi maakontuuris leiti mitu hõredat kohta, mis lekivad. Helistage...

Leiukast ajab üle

Õppeperioodi viimasel päeval võiks igaüks üle vaadata. Peale vaheaega on kast tühi ja ühe perioodi jooksul säilitatakse koristaja ruumis.

Vääna-Jõesuu Kooli lastevanemate üldkoosoleku protokoll

Toimus 4.10.2017, 18.00-18.35, koolimajas. Osales 81 vanemat. Koosolekut juhatas direktor Eddi Tomband, protokollis  Eneli Varusk.   Päevakord: ...

Tõime 96 põhupakki

.. mängimiseks-ehitamiseks. Raplamaalt. Loodetavasti kestavad kevadeni.

Saime võrkpallivarustust

Nüüd peaks mõneks ajaks jälle jätkuma.

Robootika töötuba 12.oktoober kell 18 koolimajas.

Robootikahuvilised, ärgake! Registreerimise link  https://docs.google.com/ forms/d/e/ 1FAIpQLSc3vySU6ILXt__QAy9AH VgEOiV8j7xSjdVpxTWR6b13_t9 bPg/viewform  Vanus 5-20.

96 pakki põhku

.. on nüüd lastele mängimiseks-ehitamiseks. Vastuvõtt oli tormiline.

Lastevanemate koosolek kolmapäeval, 4. okt. kell 18

Kavas teave kooli tegemistest ja plaanidest, hoolekogu esimehe aruanne ja uue hoolekogu liikme valimine. Erilist koolitusteemat seekord ei ole. Järgnevad klasside koosolekud.

VJK Metsanädal 2017

Sel nädalal on õppetöö fookuses olnud metsaga seotud teemad. Toimunud on mitmed õppekäigud loodusesse ja teisipäeval leidis aset ülekooliline õpitubade päev. Toimunut on kooli meeskond...

Vanemate hinnang koolile kevadisel küsitlusel.

Unistuste Vääna-Jõesuu Kool Vanemad: Kool, kus klassid oleksid piisava väiksusega, et õpetaja jõuaks iga lapse individuaalsusega arvestada. Koolis toimuks palju õuesõpet ja toimuks...