Malering

Malering Vääna-Jõesuu Koolis 1.-6.klass

Tasuta näidistund kõigile huvilistele toimub Vääna-Jõesuu Koolis reedel, 27. septembril!

Tund toimub kell 14.35-15.20 muusikaklassis.

Huviringi peamisteks ülesanneteks on valmistada ette mitmekülgselt haritud, laia silmaringiga noori, tagada sportlik järjepidevus males.

Male reeglite, loogika, taktika ja strateegia omandamine. Samuti arendab male loogilist mõtlemist ja distsipliini, mis võimaldab õpilastel tulevikus lihtsamalt omandada reaalaineid.

Maleringis osaleja saab teoreetilisi ja praktilisi teadmisi malest. Tutvutakse male ajaloo ja reeglitega. Lahendatakse ülesandeid, mängitakse ja analüüsitakse partiisid. Toimub ringisisene turniir.

Huviring on sobiv 1.-6. klasside õpilastele.

Maleringi juhendajaks on Jaan Urgas, kes on Tabasalu Ühisgümnaasiumi matemaatika õpetaja ja male õpetajana tegutsenud alates 2011. aastast.

Ta on Harjumaa paremikku kuuluv maletaja. Male õpetajana on ta tegutsenud mitmes Harjumaa koolis ja lisaks veel lasteaedades.

Ringi toimumise ajad:
Vääna-Jõesuu Koolis alates 27. septembrist reedeti kell 14.35-15.20 (muusikaklassis)

Huviringi kuutasu on 18 eurot.

Registreerumisvorm

Lähema info saamiseks palume kirjutada aadressile info@huviringid.ee.