Esimesed 10 päeva on selja taga

Direktori vaates oli alguses sebimist palju- igasugused registrid, dokumendid ja koosolekud. Õpilaste arvates vajab skatepark uuendamist.  Sai küsitud remondi hinnapakkumine. Esialgu teeme ise parandused värviga. edaspidi remondime põhjalikumalt koos võimaliku juurdeehitusega. Kuid see pole peamine. Tore on näha koolis jälle õpilasi ja loodame, et kontaktõppele takistusi ei tule. Kaugõpe on jätnud jälje õpilaste liikumisharrastusse-pallimängudesse õue-ja saalivahetundides tuleb lapsi utsitada. Kaugõpe ja õpetajavahetus jättis jälje ka avaaktusele, kus oleks võinud olla rohkem muusikalist osa. Teine suurem üritus-kogu kooli matk Oominõmmele- läks ladusalt ja täitis oma eesmärki. Lapsed said looduses liikuda ja mängida, huvilised tegelda lõkkega, jooksuvõistlusega, kohale orienteerumisega ja arbuusi otsimisega. Puulehtede kogumise võistluse võitis 2 klass ja sai suure šokolaadi.

Toredaid "essakaid " on lõbus jälgida- koolikord ja paljud asjad on neile uued. Koolikorda on tulnud üle korrata ka vanematele õpilastele. On kiputud kiivrita ja võõra rattaga sõitma, teiste riideid loopima  ja WC-s uputust korraldama . Loodetavasti kasvavad ka need üksikud õpilased ulakustest ruttu välja.

Hoolekogu pidas koosolekut, samuti saime maha klasside ja kooli lastevanemate koosolekuga. Vabandan siinkohal veel viperuse pärast selle rakendamisel.

Saime koristatud rukki. Eesmärk oli teada saada, kust leib tuleb Kõik said sirbiga lõigata ja koodiga peksta. Saak oli kesine, sest õige koristusaeg oleks olnud augustis. Seda rohkem said hiired ja linnud.

Klassides valiti klassivanemad ja täna pidas õpetaja Annely juba esimest õpilasesinduse koosolekut. Loodame, et nad aitavad koostöös klassidega korraldada midagi toredat.

Järgmisel nädalal algavad huviringid, kolmapäeval on peale teist tundi rannas kooli spordipäev. Küllap tuleb jälle üks tore nädal.