HUVITEGEVUS VÄÄNA-JÕESUU KOOLIS

Huviring on põnev koht, kus lapsed saavad tegeleda neile meeldivate tegevustega turvalises ja arendavas keskkonnas. Püüdleme oma koolis selle poole, et kõik lapsed leiaksid endale vähemalt ühe meelepärase ringi, milles osaleda. Sel õppeaastal saab meie majas tegeleda spordi, käelise tegevuse, muusika ja näitlemise, matkamise ja palju muuga.

Huviringidesse registreerumine

Kooli poolt pakutavad huviringid

Õpilane võetakse kooli poolt pakutavasse huviringi vastu avalduse alusel. Kooli ringidesse registreerimise avalduse leiad SIITAvaldused tuleb saata kas aadressil kontakt@vjk.edu.ee või tuua õppejuhile.

Huviringist loobumiseks tuleb avaldus kirjutada vabas vormis kooli meiliaadressil.

Muud huviringid

Info registreerimise kohta leiad huviringi kirjelduse juurest.

Huviringide eest tasumine

Kooli poolt pakutavad huviringid

Kooli poolt pakutavate huviringide kuutasu on 5€, kuid igale lapsele on tasuta koor ja lisaks veel üks kooli poolt pakutav huviring. Huviringide arved väljastatakse igakuiselt.

Muud huviringid

Info tasumise kohta leiad huviringi kirjelduse juurest.

Huviringide tunniplaani leiad SIIT.