HUVITEGEVUS VÄÄNA-JÕESUU KOOLIS

Huviring on põnev koht, kus lapsed saavad tegeleda neile meeldivate tegevustega turvalises ja arendavas keskkonnas. Püüdleme oma koolis selle poole, et kõik lapsed leiaksid endale vähemalt ühe meelepärase ringi, milles osaleda. Sel õppeaastal saab meie majas tegeleda spordi, käelise tegevuse, muusika ja näitlemise, matkamise ja palju muuga.

HUVIRINGIDE TUNNIPLAAN

Huviringidesse registreerumine

Kooli poolt pakutavad huviringid

Huviringidesse registreerumine toimub ajavahemikus 10.-23.09.2018 Stuudiumi kaudu. Edaspidi toimub huviringi registreerumine meili teel. Palun kirjutada kooli üldmeilile (kontakt@vjk.edu.ee) sooviavaldus, milles kirjas huviringi nimetus, õpilase nimi ja liitumise kuupäev. Loobumise korral kirjutada samuti kooli üldmeilile.

Muud huviringid

Info registreerimise kohta leiad huviringi kirjelduse juurest.

Huviringide eest tasumine

Kooli poolt pakutavad huviringid

Kooli poolt pakutavate huviringide kuutasu on 5€, kuid igale lapsele on tasuta koor ja lisaks veel üks kooli poolt pakutav huviring. Huviringide arved väljastatakse igakuiselt. Proovitund on tasuta.

Muud huviringid

Info tasumise kohta leiad huviringi kirjelduse juurest.