18.09.17

Jalgpall (kooli ring)

Aeg: Märgitud huviringide tunniplaani

Juhendaja: Vahur Vatter, vahurvatter@gmail.com, 5520999

Sisu: Jalgpall on pallimäng, mis sobib lastele alates kõndima hakkamisest ning pakub rõõmu ja lõbu alates esimesest pallipuutest. Lisaks kehale areneb ka vaim. Jalgpall on mäng mis õpetab koostööd, suhtlemist, distsipliini, otsustusvõimet, pingelistes olukordades hakkama saamist, endast maksimumi välja pigistamist, võitmist ja kaotamist. Jalgpall kasvatab laste kohusetunnet, tahtejõudu ja visadust. Mänguoskuseid omandame ja arendame eakohaste ning põnevate mänguliste harjutuste, teatevõistluste ja loomulikult läbi mängu enda. Treeningud hakkavad toimuma esialgu 1 kord nädalas reedeti kell 14:30-16:00.  Piisava huvi ja osavõtu korral lisandub nädalasse ka teine treening. Treeningud toimuvad kooli muruväljakul või saalis.

Treeningutele on oodatud eelkõige 1-3 klassi lapsed. Treeningutel osalejal peavad olema seljas spordiriided ja kaasas pudel joogiveega.

Kohtumiseni trennis

Vahur Vatter

treener

Registreerumine:  Õpilane võetakse kooli poolt pakutavasse huviringi vastu avalduse alusel. Kooli ringidesse registreerimise avalduse leiad SIIT.  Avaldused tuleb saata kas aadressil kontakt@vjk.edu.ee või tuua õppejuhile.

Huviringist loobumiseks tuleb avaldus kirjutada vabas vormis kooli meiliaadressil.

Tasumine: Huviringide kuutasu on 5€, kuid igale lapsele on tasuta koor ja lisaks veel üks kooli poolt pakutav huviring. Huviringide arved väljastatakse igakuiselt.