Matkaring (kooli ring)

Aeg: Märgitud huviringide tunniplaani

Juhendaja: Eddi Tomband (edditomband@gmail.com, tel 55546185)

Sisu: Teeme retki kooli lähikonnas, mille käigus saame selgeks matkatarkused ja orienteerumise. Teisel ja kolmandal veerandil iganädalast matkaringi ei ole, samuti 15.09. Õppeaasta jooksul on 5 matka, millest saavad osa võtta kõik õpilased ja pereliikmed.

Esimene neist on 23.-24.09. Lohusalu-Laulasmaa, millega jätkame oma sarja piki rannikut. Liinibuss väljub reedel kell 17.51 ja tagasi olema laupäeva hommikul kell 9.37.

Nädal edasi, 25. septembril, on plaanis pühapäevane matk Nelijärve-Vagehobusemägi-Aegviidu. Reisime rongiga.

Enne jõule ööbime kooli juures köetavas telgis, veebruaris teeme lühikese suusamatka ja käime Argviidus suusatamas. Kevadel on kahepäevane matk Põhja-Kõrvemaal.

Registreerumine:  Õpilane võetakse kooli poolt pakutavasse huviringi vastu avalduse alusel. Kooli ringidesse registreerimise avalduse leiad SIIT.  Avaldused tuleb saata kas aadressil kontakt@vjk.edu.ee või tuua õppejuhile.

Huviringist loobumiseks tuleb avaldus kirjutada vabas vormis kooli meiliaadressil.

Tasumine: Huviringide kuutasu on 5€, kuid igale lapsele on tasuta koor ja lisaks veel üks kooli poolt pakutav huviring. Huviringide arved väljastatakse igakuiselt.