Matkaring (kooli ring)

Aeg: Märgitud huviringide tunniplaani

Juhendaja: Eddi Tomband (edditomband@gmail.com, tel 55546185)

Sisu: Teeme retki kooli lähikonnas, mille käigus saame selgeks matkatarkused ja orienteerumise. Teisel ja kolmandal veerandil iganädalast matkaringi ei ole. Õppeaasta jooksul on 5 matka, millest saavad osa võtta kõik õpilased ja pereliikmed. Esimene ööbimisega matk on 13.-14. septembril Vääna-Jõesuu - Suurupi. Esmakordselt on matkaringi "veteranidele" 21-29. märtsil suusamatk Rootsis Ores.

Registreerumine:  Huviringidesse registreerumine toimub ajavahemikus 09.-20.09.2019 Stuudiumi kaudu. Edaspidi toimub huviringi registreerumine Stuudiumi või meili teel. Palun kirjutada õppejuhile sooviavaldus, milles kirjas huviringi nimetus, õpilase nimi ja liitumise kuupäev. Loobumisest teatada samuti kas meili või Stuudiumi kaudu.

Tasumine: Huviringide kuutasu on 5€, kuid igale lapsele on tasuta koor ja lisaks veel üks kooli poolt pakutav huviring. Huviringide arved väljastatakse igakuiselt.