Muusikaline loovusring (kooli ring)

 

Aeg: Märgitud huviringide tunniplaani

Juhendaja: Indrek Tammoja, tel 5088665, indrek@randaja.com

Juhendaja Indrek Tammoja on ansambli Rändaja kitarrist laulja ja muusikaringide eestvedaja. Oluline on loomingu ning muusika roll loovuse ja enesearengu toetajana.

Muusika - https://soundcloud.com/randaja

Facebook - https://www.facebook.com/randajamusic/

 

Sisu: Loovusring on neile keda huvitab muusika, pillid, rütmid, laulude loomine ja oma ideede jagamine. See on improvisatsiooniline avastusretk, kus loome ja katsetame mänguliselt pillide, hääle ning rütmidega. Oluline ei ole varasem muusikaline kogemus, vaid soov muusikalisele seiklusrajale üheskoos asuda ning luua näiteks bänd. Alati võib kaasa võtta oma lemmik muusikainstrumendi, laulu või idee laulu loomiseks.

 

Registreerumine: Huviringidesse registreerumine toimub ajavahemikus 09.-20.09.2019 Stuudiumi kaudu. Edaspidi toimub huviringi registreerumine Stuudiumi või meili teel. Palun kirjutada õppejuhile sooviavaldus, milles kirjas huviringi nimetus, õpilase nimi ja liitumise kuupäev. Loobumisest teatada samuti kas meili või Stuudiumi kaudu. 

Tasumine: Kooli poolt pakutavate huviringide kuutasu on 5€, kuid igale lapsele on tasuta koor ja lisaks veel üks kooli poolt pakutav huviring. Huviringide arved väljastatakse igakuiselt. Proovitund on tasuta.