Pikapäevarühm

Pikapäevarühma tööd korraldab meie koolis Harku valla noorsootöö ja huviringide sihtasutus.

Pikapäevarühmas pakutakse õpilasele järelevalvet ja abi tunnis pooleli jäänud õppeülesannete tegemiseks ning koduste tööde täitmiseks, suunatakse õpilasi huviringidesse, tegeletakse käeliste tegevustega ning juhitakse õpilaste mängulist tegevust.

Pikapäevarühm on mõeldud 1.-3. klassi õpilastele ja paikneb 1. klassi klassiruumis. Pikapäevarühm on avatud kell 12.30 -16.00.

Pikapäevarühma õpilasel on võimalus süüa sooja toitu iga päev kell 14.20. Pikapäeva toitlustamisega tegeleb kool ning pikapäevatoidu eest saadab arve vald vastavalt kooli pikapäevatoidu hinnakirjale. Pikapäevatoitu saavad süüa ka need lapsed, kes pikapäevatöös ei osale.

Pikapäevarühma kuutasu on 15 eurot. Hind ei sisalda pikapäevatoitu.

Pikapäevarühma õpetaja on Silja Tamm.

Täpsema info registreerumise ja muu kohta leiate leheküljelt huviringid.ee.link opens on new page

Avaldatud 10.05.2022. Viimati muudetud 09.01.2024.