21.09.17

Rahvatantsu tunde viib läbi tantsuõpetaja Mai-Liis Riimaa, kes on osalenud oma gruppidega mitmetel tantsupidudel. Mai-Liis: "Olen tantsinud Eesti rahvatantsu nüüdseks 23. aastat. 2012. aastal lõpetasin Tallinna Ülikooli bakalaureuseõppe koreograafia erialal. Viimase kuue aasta jooksul olen juhendanud Tallinna Vanalinna Hariduskolleegiumi, Jakob Westholmi algklasside, Tantsuansambli Sõleke, Tallinna Saksa Gümnaasiumi ning nelja Harku valla lasteaia seitset tantsurühma. Lisaks täiskasvanud tantsijaid tantsuansamblis Tuisuline."

Tantsutunnid toimuvad 2x nädalas T: 16.00-17.00, R: 13.30-14.30. Koolivaheaegadel tantsutunde ei toimu.

Tantsutunnid on mõeldud kõigile Vääna-Jõesuu kandi noortele (Vääna-Jõesuu, Naage, Viti, Liikva ja Suurupi). Sihtgrupp 1- 3 klassi lapsed.

Tunnid toimuvad koolimajas ja osalemine maksab 5€ kuus.

Rahvatantsu tunnid on väga hea võimalus noortel vaba aja sisustamiseks. Läbi tantsutundide kanname edasi noortele kultuuripärandi säilimise ning lisaks treenib tantsimine kordinatsiooni taju, rütmi taju, muusikalist kuulmist, grupi tunnetust. Lisaks saavad noored ka füüsilise koormuse ja esinemisoskuse. Laste rahvatantsutrupp seab eesmärgi osaleda Laste-ja Noorte tantsupeol.

Registreerimine mai.liis.re@gmail.com, lisainfo 56709395