Vääna-Jõesuu Kooli LOGO

Kooli logol on kujutatud silma ja jõge.

• Silm tähistab märkamist. Peame oluliseks, et me märkaksime oma perekonda ja kaaslasi ning oskaksime neid ka väärtustada.

• Jõgi ja logo värvid viitavad meie kooli asukohale ja soovile olla loodusele lähedal ja seda hoida.

Koolile logo leidmiseks korraldati 2014.aastal konkurss, kus kõik kooli õpilased ja lapsevanemad said võimaluse oma mõtteid ja kavandeid esitada. Nende seast valiti koolile logo, mille kujundas lapsevanem Raimo Koppel.

Vääna-Jõesuu koolivorm

Alates õppeaastast 2015/2016 on meie koolil oma koolivorm, mille kohustuslikeks elementideks on kooli logoga polosärk ja kardigan. Kardigan on hall, polosärgi värvide valikus on kollane ja sinine. Seelik või püksid olgu viisakad ja pigem tumedates toonides.

E-tellimiskeskkonnas on üleval ka palju muid koolivormi elemente, mida võite soovi korral juurde osta. Tellimisperioodide kohta leiate infot Norrison.ee leheküljelt. Tellitud tooted saate kätte koolist pakituna lapse nime ja klassi järgi.

Info koolivormi tellimise ja ostmise kohta leiad siit.

Koolivormi e-poe leiad siit.

Kui teil tekib küsimusi, siis kirjutage palun aadressil info@norrison.ee.