6.-10. detsember

Sel nädalal said kooli juurde toodud kuused. Üks sai fuajeesse, kaks klassidesse.

Hoolega harjutati juba jõulupeoks, tehti plaane jõululõunaks.

Koolis käis tutvumisringil värske abivallavanem Robert Lippin, kellele allub sotsiaal- ja tervishoiuosakond, haridus- ja kultuuriosakond. Teda saatsid vallavanem ja osakonnajuhataja.

Neljapäeval oli tore talveilm ja tegime matkaringiga randa suusamatka. Juba teist nädalat olid kõik kehalise kasvatuse tunnid suuskadel. Tänase, 14. detsembriga see võimalus katkes. Loodame ilusat suusailma uuel aastal.

Kahjuks jäi ära neljapäevane õpilaste testimine, sest riigil olid tarneraskused. Täna saime 400 testi, jätkub aasta lõpuni.

Tabasalu Kooli kogunesid kolmapäeval valla haridusasutuste esindajad, et saada inspiratsiooni Liikuma Kutsuva Kooli inimestelt ning Jüri ja Kuristiku Gümnaasiumi õpetajatelt, kes neis koolides lapsi liikuma panevad. Näidati, kuidas tehakse lastega keset tundi liikumismänge ja ühendatakse tavaõpet liikumisega. Hea oli kuulda, et Liikuma Kutsuv Kool sai oma algusaastal inspiratsiooni meie kooli külastusest.