« Tagasi

Direktori tagasivaade aasta algusele

Aasta algas rõõmusõnumiga- saime kaasava eelarvega koos Muraste kooliga(nemad olid eestvedajad) 50 000 koolide juurde ronimispüramiidide rajamiseks.
Pimedat jaanuari aitasid üle elada stiilinädal, mille korralda 6. klass, ise küll tagasihoidlikult osaledes ja külalistunnid. Tehti ka ööbimisega klassiõhtuid, lugemisõhtuid ja jääpääste koolitust. Lugemisõhtuid oli mitu, neist viimatine 22.02., millele eelnes kepphobuste tegemise töötuba.
Kööki ostsime uue laua ja saime puidufirmast meisterdamiseks materjali.
Soetasime klassi jagu „pepukaid", mida nüüd registreerimisega laenutame. Paraku muidu kiputakse vedelema jätma, vastlapäeval üks kaduski.
Jaanuari lõpus võttis volikogu vastu valla eelarve. Oleme oma osaga väga rahul, õpetajate palk tõusis oluliselt, 100€ kõrgemale, kui riiklik alammäär. Nüüd on täiskohaga klassijuhataja brutotasu 2099 €
Veebruar oli edukas spordikuu. Muraste kooliga võtsime mõõtu pallilahingus, tüdrukute ja poiste võrkpallivõistkonnad käisid (ainsana vallas) Harjumaa koolide meistrivõistlustel, kus mitmed suuremad koolid jäid selja taha. 6- klassilistest oleme sel alal maakonna parimad.
Veebruari aitas veel lühemaks teha playback show koos diskoga ja sõbranädal. Kena punkti pani vabariigi aastapäeva aktus.
Uueneud vallavalitsuse poolt tuleb juhiseid ja koolitusi asjaajamise ja dokumentatsioonihalduse alal. Ümber sooviti korraldada huviringide süsteem ja pikapäevarühmad. Koalitsioonileppes olevat pikapäeva kohatasu 15€ kuus, olenemata nädalapäevade arvust. Nii ka sihtasutuse nõukogu otsustas. Pikk päev läheb valla sihtasutuse korraldada, nagu Tabasalus. Huviringide ülemineku osas mõeldi ringi ja vist jääb koolile. Uuest kuust on huviringi tasu 10€ kuu, tasuta on koor. Ka spordiring, mis 2 x nädalas, 10€, sest direktorile palgakulu pole.
Kohtumiseni homme lipu heiskamisel kell 7.50 !