aadress

Vääna-Jõesuu Kool

Hiie tee 21

Vääna-Jõesuu küla

Harku vald

76909 Harjumaa

 

registrikood

Registrikood: 75038428

 

kooli üldmeil

kontakt@vjk.edu.ee

 

meeskonna kontaktandmed

Õpetajatega saab ühendust võtta helistades õpetajate toa numbrile 5554 6649. Palume sellele numbrile sõnumeid mitte saata. Kiireloomuliste küsimuste puhul palume helistada õppejuhile või direktorile.

 

Amet  

Nimi

E-posti aadress

Telefon

Direktor

Eddi Tomband

eddi.tomband@vjk.edu.ee

5554 6185

Õppejuht,

HEV-koordinaator

Eneli Varusk

eneli.varusk@vjk.edu.ee

5554 6307

       

1. klassi õpetaja

Sirje Pilliroog

sirje.pilliroog@vjk.edu.ee

 

4. klassi õpetaja,

käsitöö ja kodunduse õpetaja

Krista Kirikall

krista.kirikall@vjk.edu.ee

 

Kehalise kasvatuse õpetaja

Kaspar Kallion

kaspar.kallion@vjk.edu.ee

 

6. klassi õpetaja

pikapäevarühma õp

Ave Orav

ave.orav@vjk.edu.ee

 

2. klassi õpetaja

Katre Sinisalu

katre.sinisalu@vjk.edu.ee

 

 

 

 

 

Tehnoloogiaõpetuse õpetaja

Arik Murumägi

arik.murumagi@vjk.edu.ee

 

Muusikaõpetuse õpetaja 1.-3. klass

 

Liis Polli 

liis.polli@vjk.edu.ee  

Muusikaõpetuse õpetaja 4.-6. klass

Tiina Hunt

tiina.hunt@vjk.edu.ee

 

5. klassi õpetaja,

arvutiõpetuse ja programmeerimise õpetaja

Annely Ristikivi

annely.ristikivi@vjk.edu.ee

 

3. klassi õpetaja,

vene keele õpetaja

Julia Kašintseva

julia@vjk.edu.ee

 

Kokk

Maarika Juhkam

maarika.ossep.001@mail.ee

5554 6168

Kokk

Jaanika Ossep

Jaanika@cncwood.eu

5554 6168

Inglise keele õpetaja,

sotsiaalpedagoog

Haivi Sepp

haivi.sepp@vjk.edu.ee

 

Inglise keele õpetaja

Maret Hein

maret.hein@vjk.edu.ee

 

 

Tugispetsialistid

Amet  

Nimi

E-posti aadress

Telefon

Õppejuht,

HEV-koordinaator

Eneli Varusk

eneli.varusk@vjk.edu.ee

5554 6307

Abiõpetaja Sirli Teder sirli.teder@vjk.edu.ee  

Sotsiaalpedagoog

Haivi Sepp

haivi.sepp@vjk.edu.ee

54510831

Koolipsühholoog

Ave Mets

ave.mets@harku.ee

 

Logopeed

Krista Kirikall

krista.kirikall@vjk.edu.ee

 

 

Õpetajatega saab ühendust võtta helistades õpetajate toa numbrile 5554 6649. Palume sellele numbrile sõnumeid mitte saata. Kiireloomuliste küsimuste puhul palume helistada õppejuhile või direktorile.