aadress

Vääna-Jõesuu Kool

Hiie tee 21

Vääna-Jõesuu küla

Harku vald

76909 Harjumaa

 

registrikood

Registrikood: 75038428

 

kooli üldmeil

kontakt@vjk.edu.ee

 

meeskonna kontaktandmed

Amet  

Nimi

E-posti aadress

Telefon

Direktor

Eddi Tomband

eddi.tomband@vjk.edu.ee

5554 6185

Õppejuht,

HEV-koordinaator,

pikapäevarühma õpetaja (reede),

4. - 6. kl inimese- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja

Eneli Varusk

eneli.varusk@vjk.edu.ee

5554 6307

       

5. klassi õpetaja,

pikapäevarühma õpetaja (neljap),

5.-6. kl matemaatikaõpetaja 

Sirje Pilliroog

sirje.pilliroog@vjk.edu.ee

 

3. klassi õpetaja,

logopeed,

4.-6. kl käsitöö ja kodunduse õpetaja

Krista Kirikall

krista.kirikall@vjk.edu.ee

 

Kehalise kasvatuse õpetaja

Nikita Tšerednitšenko

nikita@vjk.edu.ee

 

6. klassi õpetaja,

5.-6. kl ajaloo õpetaja

Ave Orav

ave.orav@vjk.edu.ee

 

1. klassi õpetaja,

5.-6. kl loodusõpetuse õpetaja

Katre Sinisalu

katre.sinisalu@vjk.edu.ee

 

Inglise keele õpetaja

Maret Hein

maret.hein@vjk.edu.ee

 

Tehnoloogiaõpetuse õpetaja

Silja Lepp

silja.lepp@vjk.edu.ee

 

Muusikaõpetuse õpetaja

Ilona Laido

ilona.laido@vjk.edu.ee

 

4. klassi õpetaja,

arvutiõpetuse ja programmeerimise õpetaja

Annely Ristikivi

annely.ristikivi@vjk.edu.ee

 

2. klassi õpetaja,

5.-6. kl vene keele õpetaja

Julia Kašintseva

julia@vjk.edu.ee

 

Kokk

Leida Peškov

 

5554 6168

Inglise keele õpetaja,

sotsiaalpedagoog

Haivi Sepp

Haivi.sepp@vjk.edu.ee

 

Koolipsühholoog

Ave Mets

ave.mets@harku.ee

 

 

Õpetajatega saab ühendust võtta õpetajate toa numbrile, 5554 6649, helistades. Palume sellele numbrile sõnumeid mitte saata. Kiireloomuliste küsimuste puhul palume helistada õppejuhile või direktorile.