Koor (kooli ring)

Juhendaja

Ilona Laido (ilona.laido@vjk.edu.ee)

Sisu

Koorilapsed saavad esinemiskogemusi nii kooliüritustel (aktused, jõulu- ja kevadpidu) kui väljaspool maja esinedes. Koori on oodatud kõik lapsed, kes soovivad ülekõige laulda, sest laul teeb tuju heaks!

Kooriring toimub eraldi 1.-3. ja 4.-6. klassi õpilastele.

Registreerumine

Huviringidesse registreerumine toimub ajavahemikus 13. - 26.09.2021 Stuudiumi kaudu. Edaspidi toimub huviringi registreerumine Stuudiumi või meili teel. Palun kirjutada õppejuhile sooviavaldus, milles kirjas huviringi nimetus, õpilase nimi ja liitumise kuupäev. Loobumisest teatada samuti kas meili või Stuudiumi kaudu.

Tasumine

Kooli poolt pakutavate huviringide kuutasu on 5€, kuid igale lapsele on tasuta koor ja lisaks veel üks kooli poolt pakutav huviring. Huviringide arved väljastatakse igakuiselt. Proovitund on tasuta.