4. periood algas hoogsalt

Palju aega kuus jalgrattakoolitusele ja lähenevateks võrkpallivõistlusteks valmistumisele. Tore, et lõpuks koolitusele registreerus piisav hulk õpilasi. Rõõm on ka näha, et võrkpalli mängitakse igal vabal hetkel. Mitte ainult kooli võistkond, vaid ka tüdrukud ja nooremad klassid. Vaid 6. klass on spordipisiku suhtes immuunne.

Mitmed klassid on käinud ja on kohe minemas õppeprogrammidele koolist väljas: vabaõhumuuseumisse, Rakett 69 programmile jms. Planeerime kevadisi ekskursioone ja tellime busse. Käib suhtlus kooli suviste laagrikorraldajatega. Eile avanes Keskkonnainvesteeringute keskuse taotlusvoor järgmise aasta õppekäikudeks. Taotleme KIK-st 1200 €, et iga klass saaks kuhugi minna. Enamasti oleme käinud Muraste looduskoolis, üks klass Pärnu looduskeskuses ja RMK külastuskeskuses.

Meeleolukas oli naljapäev. Näha oli naljakaid kostüüme ja kuulasime kogu kooliga klasside parimaid ankdoote. Nii mõniga sai aprilli.