Algas neljas õppeperiood.

Koolivaheajal sai Tabasalu Riidekappi ära viidud eelmise aasta leiukasti riided. Ei olnud suurt abi sorteerimisest, ülespildistamisest ja vanematele fotode jagamisest. Paljud ei hooli asjadest, vaid soetavad aina uusi.

Õpetajatega tegime uute robootikakomplektidega sisekoolituse ja plaanisime järgmise õppeperioodi (enne olid veerandid, nüüd võiks olla viiendikud ?) üritusi. Paika sai raamatukogu mööbel, raamatud ja kasutamise reeglid. Esialgu tuleb veel osasid keelata, et seal ei mürata ja ei näpita telefoni. Hoopis vaikselt loetakse või õpitakse.

Panime kokku kooli võistkonna TV10 Olümpiastarti võistlusteks. Soovijaid oli rohkem, kui kohti ja õuevahetunnis tuli väledamate vahel proovivõistlus teha. Peale tunde harjutasime tehniliselt keerulisemaid alasid, nagu tõkkejooks ja kõrgushüpe. Maakonnas saime 17. koha Loksa järel ja Saku Gümnaasiumi ees. Meie kohalik rivaal Muraste oli meist paar kohta eespool. Kooli rekordi tegi Merit Teder 60m jooksus ja kordas kõrgushüppes. Tema 1.25 kõrgushüppes teenis 4. koha, mis oli meie parim. Kooli rekordi 60m jooksis U10 vanuseklassis sai Johann Jegorov. Veidi jäi kooli rekordist kaugushüppes puudu Eeva-Marial ja Lisettel. Kel hästi ei õnnestunud, said huvitava võistluskogemuse ja loodetavasti ka indu treenida. Tulemused on harjusport.ee kodulehel.

Kuulutasime välja traditsioonilise jalgratta juhiloa koolituse, millele reageeris vaid 6 vanemat 3. ja 4. klassist. Kui registreerujaid jääb alla 10, siis teeme tuleval aastal.

Üks lapsevanem pakkus koolile puitmaterjali, mille tänuga vastu võtsime.

Traditsiooniks on saanud, et kooli alal on igal nädalal uus orienteerumisrada. Selle läbimine on kehalise kasvatuse tundide osa ja õuevahetunnis saab ringi tegemise eest kommi. Soovime, et meie õpilased oskaksid kaarti lugeda ja vähemalt kodumetsas ära ei eksiks.

Läinud reedel oli õpilastel võimalus osaleda ööbimisega matkal Meremõisas. Kahjuks 5. klassi poisid, kes aina pärivad, et millal matkale läheme, sookord ei osalenud. Öö olime ahjuga sõjaväetelgis.

Oleme sügisest saadik harjutanud saali- ja õuevahetundides võrkpalli. Eesmärgoks kooli võistkonnaga millalgi võistlustele minna. Kahjuks 6. klassist ei ole asja saanud, hullavad niisama kooli peal, kuid 5. klass harjutab usinalt ja 14 aprillil läheme Harjumaa koolide meistrivõistlustele. Seal on küll aasta vanemad ja trennilapsed suurtest koolidest vastas, kuid proovime ikka.