Kolmanda koolinädala kokkuvõte

Õpilased on koolikorraga kohanenud ja on tunda mõnusat rõõmsat rutiini. Huviringid toimivad  ja õpilastel on tegevust. 5. klassi poisid on huviga hakanud võrkpalli harjutama. Igal õuevahetunnil mängime lihtsustatud reeglitega. Väiksemad lippavad metsas ja ronivad seikluspargis, neljandikud taovad miniarenal jalgpalli, ainult 6. klass ei ole omale veel pulssikergitavat tegevust leidnud.

Tore, et nii paljud õpilased tulevad rattaga kooli, mõned isegi koos vanematega.

Õpetajate igateisipäevasel koosolekul vaatasime tagasi olnud üritustele ja plaanisime järgneva nädala omi. Muuhulgas on tulemas õppenõukogu koosolek, kus avaldame arvamust värskele koos tehtud arengukavale.

Teisipäeval käis kooli kontrollimas Põllumajandus-ja Toiduamet. Oli paar märkust seises seadusandluse muudatusega ja need paberid said korda.

Neljapäeval oli valla haridusjuhtide jätkukoolitus, seekordne teema oli meeskonna areng.

Valmis said spordipäeva diplomid ja kolmapäeval andsime kooli ees kätte koos šokolaadimedalitega.

Neljapäeval oli noortetoa kaudu tellitud vastvalminud parkuuri juurde näidisesinemine. Parkuuritrenni poisid näitasid ette ja meie omad proovisid järele. Kahjuks ei olnud kohal meie vanemaid poisse. Huvilistele on Tabasalus parkuuri trenn.

Reedel oli ööbimisega matk, kokku oli meid 17, neist 4 täiskasvanut. Õhtu oli soe, kuid öösel sadas. 6. klassi poiste telk oli lohus ja küljealune sai märjaks. Tundub, et settimas on mõnus matkaseltskond.