« Tagasi

Kuidas läks teine koolinädal.

Alustasid huviringid. Spordi- ja  jalgpalli ringis oli osalejaid vähe, sama lugu väljastpoolt kooli pakutavate male- ja korvpalli ringiga. Matkaringis oli 13 õpilast.

Teisipäeval esinesid kõikide valla haridusasutuste juhid  vallavalitsusele ettekannetega koolis tehtust aastatel 2018-2021 ja arenguvaatega kuni 2026.

Kolmapäeval pidasime peale 3. tundi traditsioonilist spordipäeva. Õpilasesindus soovis teha staadionil. Alad olid traditsioonilised, vaid 300 m asemel rannas oli 1.-3. klassis 200m jooks (1 staadioniring) ja 4.-6. klassil 400m. Neil aladel hakkasime registreerima ka kooli rekordeid.

Probleeme on olnud vanemate poiste käitumisega. Loodame, et rakendatud meetmed aitavad. Uuendusena said kõik 6. klassi õpilased endale koolis väikese ühiskondliku ülesande. Pikast numekirjast sai valida endale sobivaima. Loodame, et see õpetab vastutust ja panustamist. 

Kooli ala kaevati kraavi- vahetatakse välja elektrikaabel. Kahjuks avastasin alles täna, et kooliaiast kaevati välja ka mullune pirnipuu- sai istutatud ja tagasi lõigatud, ehk saab asja.

Nädalavahetusel said häälde kooli pianiinod. 

Kevadel ei pakkunud sporditarvete firma võrkpallipostide hülsside paigaldust maasse. Eelmisel nädalal tegime selle töö oma jõududega. Soov on, et meie õpilased oskaksid seda mängu.