Novembri lõpp koolis

Kodanikupäeva puhul harjutasime jälle esindusdemokraatiat. Kooli volikogus (iga klass valis esindaja) oli kaasava eelarve hääletamine. Ettepanekud tulid õpilastelt ja direktorilt. Võitis populistlik ettepanek-igaühele šokolaad. Hääletati ka mängumaja ja batuudi poolt. Batuudi puhul toodi esile, et see lõhutakse ära nagu eelminegi ja majja mahub vähe õpilasi mängima. šokolaadid saab jõuludeks, kuid jõuab millalgi ka teiste ettepanekute täidemineku aeg.
Kadripäeval käisid klasist-klassi 2. klassi õpilased. Tehti osavusmänge, sooviti karjaõnne ja küsiti mõistatusi.
Vallavalitsus korraldas neljapäeval-reedel kooli-ja lasteaiadirektoritele koolituse arenguvestluse ja coachingu teemal.
Reede õhtul tegime matka Muraste hiiemetsa ja -mäele. Ronisime köite abil järsakust alla-üles ja tegime lõket.