« Tagasi

Sel nädalal oli koolis vähe õpilasi

Mõnedes klassides oli lapse alla poole. Corona-viiruse tõttu puudus 2 õpilast. Ka õpetajad ja töötajad on haigestunud ja rivis olijatele langes asendustena suurem koormus. 

Õpetajatega arutasime vaheaja-eelse nädala koolikorraldust ja rajatava raamatukogu kujundust. Laepaneelid paigaldatakse järgmisel nädalal. Tuli tegelda ka õpilaste kätumisega. 5. klass käis teatris. 

Vilgas töö on käinud lasteaiarühmade rajamisega, iga päev on peal mitu meest ja kopp.

Konsulteeritud sai saali akustika asjus. Tellitud sai saali akustiliste paneelide paigaldus, läheb maksma 9000 € ja tehakse ära koolivaheajal. Kaja peaks vähenema. Oli kavas järgmisel aastal, aga paistab, et mahub selle aasta majanduskuludesse.

Lindude toitmisse plaanime rohkem lapse kaasata. Õpilasesinduse kaudu saab varsti teada, millised klassid soovivad oma söögikohta teha ja hooldada. 

Vallavalitsuse ametnikud pidasid haridusjuhtidega koosolekut. Teemaks oli Vaikuseminutid, arengukavad ja uute töötajate valimise korrad. Meiearengukava arutab järgmisel nädalal uus hoolekogu.

Vaid 1 õpilane 1.-3. klassist on  tasuta ujulat kasutanud. Kiirustage ujumise meeldetuletamisega, ujumistunnid algavad juba kahe nädala pärast !