Teise perioodi esimene nädal

Teise perioodi esimene nädal algas õpetajatele uue väljakutsega- tuli hakata õpilasi testimiseks juhendama. Taustaks on riigi tervishoiu murettegev olukord ja koolis nakatumise oht. See soodustab stressi.

Teisipäeval planeerisime õpetajatega tulevaid üritusi: mardipäev, kadripäev ja lugemiskuu. Plaanime teha raamatukorjanduse.

Otsustasime kutsuda kooli etenduse  „Mauno saladuslik kadumine" ja külastada Tabasalu raamatukogu.

Õpilasesindus arutas muuhulgas lindude talvist söötmist . Kõik klassid olid valmis ühe söögimaja eest hoolitsema.

Ära jäi Halloweeni disko, et vähendada klassidevahelisi kontakte. Jõudsime jagada auhinnad  hingedepäeva kaunistuste võistluse eest ja saatsime 1. klassi koju, sest 1 õpilane andis positiivse proovi.

Mõned vanemad olid mures lapse võimaliku ebamugava olukorra pärast, kui peaks tulema positiivne test. Neil oli võimalus saada test koju.

Reedel kohtusime Teelahkme lasteaia juhtkonnaga. Arutasime menüüsid ja saali kasutamist. Käisime Keila-Joal öömatkal ja kuulutasime välja peakoka konkursi.