Vastuvõtt 1. klassi

Koolikoha taotlemine 1. klassi

Koolikohtade taotlemine 1. klassi 2024/2025 õppeaastaks on avatud ajavahemikus 01.02.2024 - 01.05.2024.

Koolikohti jagab haldussüsteem ARNO (elukohajärgse põhikooli määramine). Elukohajärgse kooli määramisel on olulised asjaolud õpilase elukoha lähedus koolile, sama pere teiste laste õppimine samas koolis ning võimaluse korral arvestatakse vanemate soove.

Lisainfo ja juhised koolikoha taotlemiseks leiad siit.link opens on new page

Küsi vajadusel lisainfot:

Koolikoha taotlemisega seotud küsimuste korral saab Teid aidata Harku valla haridusspetsialist Reelika Lõhmus (Reelika.Lohmus@harku.eelink opens on new page, tel 59110818).

Kooli kohta küsige julgelt infot kooli direktori või õppejuhi käest, kelle kontaktandmed leiate kooli kodulehelt, kontaktide alt.

Kooli kohta leiate infot ka kooli koduleheltlink opens on new page ja kooli FB-leheltlink opens on new page

Lastevanemate koosolek toimub augustikuus. Täpsema info saadame lapsevanematele meilile ning lisame kooli kodulehele.

Kooli tulles on lapsel vaja:

• Koolivormi, sest meie kooli õpilased kannavad Vääna-Jõesuu kooli vormi. Koolivormi kohta leiad lisainfot meie kooli kodulehelt.link opens on new page Et laps saaks kooliteed enda valitud koolivormis alustada, peate tellimuse esitama aegsasti, vaata täpset kuupäeva eelnevale lingile vajutades.
  • Koolikotti ja pinalit, mis sisaldaks 3 harilikku pliiatsit, kustukummi, joonlauda, kääre, liimipulka, teritajat, värvipliiatseid, viltpliiatseid.
  • Spordiriideid, dressid saalis ja õues olemiseks, spordijalatsid saalis ja õues olemiseks (saali jalanõud ei tohi jätta jälgi) ning käterätt. Teisel trimestril läheb vaja ujumisriideid.
  • Vahetusjalatseid, sobivad kinnised või lahtised mittemäärduva tallaga jalanõud.
  • Ilmale vastavat riietust, sest meie koolis lähevad kõik õpilased nii söögivahetunni ajal kui ka pikapäeva rühmas viibides õue.

NB! VJK päevik, kunstitarbed, esimesed vihikud jm õppevahendid on kooli poolt.

Avaldatud 07.02.2024. Viimati muudetud 09.02.2024.