Vastuvõtt 7. klassi

Koolikoha taotlemine 7. klassi

Vääna-Jõesuu kool on kuueklassiline kool. Pärast kuuenda klassi lõpetamist on võimalik asuda õppima Tabasalu kooli, Tabasalu või Meriküla õppehoonesse.

Koolikohti jagab haldussüsteem ARNO (elukohajärgse põhikooli määramine). Elukohajärgse kooli määramisel on olulised asjaolud õpilase elukoha lähedus koolile, sama pere teiste laste õppimine samas koolis ning võimaluse korral arvestatakse vanemate soove.

Taotlusi on võimalik esitada kuni käesoleva õppeaasta 1. aprillini.

Lisainfo ja juhised koolikoha taotlemiseks leiad siit.link opens on new page

Koolikoha taotlemisega seotud küsimuste korral saab Teid aidata Harku valla haridusspetsialist Reelika Lõhmus (Reelika.Lohmus@harku.eelink opens on new page, tel 59110818).

Teavet Tabasalu kooli kohta:

Tabasalu kooli kohta leiate teavet näiteks nende kodulehte külastadeslink opens on new page või nende FB-leheküljeltlink opens on new page.

Meriküla õppehoones õppimise kohta saate lisainfot Meriküla õppehoone õppejuhi Raimo Ugardi käest (raimo.ugard@tk.edu.eelink opens on new page).

Avaldatud 07.02.2024. Viimati muudetud 07.02.2024.